Пятница, 3 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Безсмертний створив партію «РУХ +380»

Безсмертний створив партію «РУХ +380»


Днями започатковано створення нової партії «РУХ +380», яку ініціював політик Роман Безсмертний. Відповідне рішення було ухвалено 26 січня в Києві на Установчих зборах політичної сили.

Головою партії обрано Романа Безсмертного, його заступником став політик Віктор Матчук.

За словами Безсмертного, головне завдання нової політичної сили — відродити політику і політиків, а позбутися «шоуменів, крадіїв та брехунів».

Безсмертний також розповів, що після того, як він місяць тому оприлюднив Маніфест «Про майбутнє», йому одразу надійшло чотири пропозиції щодо продажу документів уже діючих партій. Втім він переконаний, що партія новітнього зразка має будуватися з чистого аркуша.

«Організаційні структури нинішніх політичних партій дозволяють продавати статутні документи та мертві душі. Ми від початку відмовилися від цього. Нам треба пройти всю дорогу, яку вимагає закон «Про політичні партії України». Відчути, як люди реагують на це, наскільки підтримують наші ідеї», — наголосив він.

Учасники заходу затвердили назву парті – «РУХ +380».

«+380 — це міжнародний код України. Де б не були українці – в Польщі, Італії, Португалії, США — вони набирають саме ці цифри. Вони гріють нашу душу, вони єднають нас з рідною землею, бо Україна має бути там, де українці. Для мене +380 – це код Великої України», — сказав головуючий на заході політик Віктор Матчук, презентуючи назву партії.

Установчі збори затвердили статут та програму партії, в основі якої буде неоконсервативна ідеологія. Зокрема, нова політична сила відстоюватиме такі цінності як Свобода, Людина та Праця.

«РУХ +380» вирішив розпочати збір підписів на підтримку створення політичної сили. Нагадаємо, що для реєстрації закон «Про політичні партії в Україні» вимагає зібрати 10 000 підписів.

Після реєстрації партії у Мін’юсті буде розроблено логотип та символіку партії.

На Установчих зборах були присутні 749 осіб, серед яких в голосуванні брали участь 516. Решта присутніх були у статусі гостей.

Новостворений «РУХ +380» підтримав намір Романа Безсмертного взяти участь у президентських виборах. Відповідне рішення було ухвалено 26 січня в Києві на Установчих зборах політичної сили.

Роман Безсмертний подякував присутнім за підтримку.

«Президентські вибори – це перший екзамен для нашої новоствореної політичної партії. Моє бажання і мої ініціативи будуть полягати в тому, щоб ми вибудовували партію, проходячи це випробовування. Манни небесної обіцяти не буду. Я готовий до серйозної роботи. Щиро дякую вам за підтримку», — наголосив він.

Оскільки партія ще не зареєстрована в Міністерстві юстиції, політик буде балотуватися на президентських виборах як самовисуванець.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/