Суббота, 6 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Безсмертний: «Менше домислів і версій щодо вибухів на складах біля Ічні»

Безсмертний: «Менше домислів і версій щодо вибухів на складах біля Ічні»


Відомий політик, віце-прем’єр-міністр (2005) Роман Безсмертний висловив свою позицію стосовно подій, які сталися неподалік райцентру Ічня на Чернігівщині.

— До таких речей завжди треба ставитися дуже виважено і не поспішати із висновками. Чи могла це бути диверсія? Могла. Чи могла мати місце недбалість? Так. Відповідь мають дати відповідні органи та служби. А також Генштаб, секретаріат РНБО та профільний комітет Верховної Ради, — зазначає політик.

Роман Безсмертний впевнений, що в даний час завданням номер один повинно бути убезпечення людей. Адже на Чернігівщині дуже мала щільність населення, і воно переважно сільське. Відтак, буде важко проводити евакуацію.

Друге завдання, на думку Безсмертного, це – посилення контролю за територією в’їзду-виїзду навколо складів. У цьому контексті варто посилити контроль на кордоні з Росією та Білоруссю, який в цій частині, «як прохідний двір». Також інформацію щодо ситуації в зоні вибухів необхідно донести до урядів сусідніх держав.

— Ця надзвичайна ситуація – черговий урок. Склади в Ічні – не перші і, вочевидь, не останні. Ще рік тому про потенційну загрозу вибухів саме в Ічні говорили з журналістами. Відтак я вкотре наголошую на тому, що безпека таких об’єктів потребує особливого ставлення збоку держави. Також треба нарешті ухвалити Закону про зброю та зайнятись організацією територіальної оборони. Особливо у східних регіонах. Такі підрозділи мають бути серйозним безпековим інститутом держави, — підкреслив Роман Безсмертний.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/