Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Батько солдата: «Я молився весь цей час, щоб всевишні сили сховали мого сина від війни. І вони сховали, але не туди»


soldat— Мій син не винен у державній зраді, а якщо винен у чомусь, то нехай доведуть чесно, об’єктивно і неупереджено по тих моментах і обставинах, в чому його може бути вина, а не вішати все на нього», — зазначив у розмові з кореспондентом тижневика «Біла хата» батько вже колишнього вояка Нацгвардії Сергія Дмитрієнка, якого СБУ обвинувачує у державній зраді. В даний час дев’ятнадцятирічний хлопець знаходиться в Чернігівському СІЗО.

СБУ підозрює рядового у тому, що він передавав іноземним спецслужбам інформацію про військовослужбовців та частину, у якій служив сам. Списки бійців Нацгвардії, їхні адреси, контактні телефони, а також характеристики на кожного, за даними слідства, передавали через електронну пошту на конкретну адресу Інтернет-сайту, який нібито займається комерційною діяльністю.

— Я не захищаю і не виправдовую свого сина, але у 19 років простий солдат не може і не міг знати таких таємниць, в яких його обвинувачують, ? зазначає батько затриманого. ? До того ж, у нього і  допуску до будь-яких секретів не було. Кому все це вигідно, я не знаю… Весь цей час, коли він був на Сході, я відвідував церкви і молив вищі сили, щоб вони сховали мого сина від війни. Але я б ніколи не подумав, що вони сховають, але не туди ? до слідчого ізолятора.

Читачі можуть ознайомитися з відеозверненням (дивіться нижче) Дмитрієнка Олександра Федоровича.

Але до всього цього додаємо один фрагмент розмови журналіста з батьком заарештованого сина.

Олександр Дмитрієнко:

— Ніякої війни України проти Росії не ведеться. Те, що діється нині в Україні, це війна влади проти власного народу, це знищення українцями українців. На Сході воюють повстанці-українці, а не російські наймити…

Журналіст:

— Так ви вважаєте, що це не війна Росії проти України на Донбасі? Це принаймні дивно виглядає саме зараз, коли дуже чітко видно, що саме Росія активно сприяє сепаратистам та терористам у розв’язанні та продовженні конфлікту. А як же тоді офіцери ГРУ Росії, які керують військовими діями, найманці Росії та наявність російської військової техніки?

Олександр Дмитрієнко:

— Ну скільки там офіцерів ГРУ та людей з Росії? Більшість-то — українці….

Спілкувався з батьком солдата Сергій Кордик. Відео — нижче:
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/