Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Бар'єр-В» — імпортозаміщення і технологічний крок вперед

«Бар'єр-В» — імпортозаміщення і технологічний крок вперед


Спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що у Чернігові, активно працюють з новими українськими розробками для Збройних сил України.

На півночі України  проходить суміщений захід. Чернігівські науковці розпочали спеціальні випробування комплексу некерованого ракетного озброєння  Б8В8МСБ на вертольотах Мі-2МСБ. Паралельно проводять етап державних спільних випробувань комплексу протитанкового керованого ракетного озброєння «Бар'єр-В» на вертольоті Мі-8МСБ-В. Робота пов'язана з бойовим застосуванням телеметричних ракет для оцінки характеристик роботи системи керування комплексом.

— Це перша спроба заміни радянського ще комплексу керованого ракетного озброєння «Штурм-В» за рахунок зміни системи керування комплексом і заміни самої ракети. І система керування, і ракета — виробництва українських підприємств. Тобто це імпортозаміщення і технологічний крок вперед, — розповів ТВО начальника науково-дослідного відділу випробувань пілотованих літальних апаратів ДНДІ ВС ОВТ Євген Рашевський.

Переваг нової зброї багато. Зокрема, принцип наведення зовсім інший. У «Штурм-В» була радіокомандна лінія, зараз — лазерний канал керування з телевізійним і тепловізійним каналами — це забезпечує застосування як вдень, так і вночі. Також є елементи, що зменшують похибку системи керування.

Випробування комплексу «Бар'єр-В» проводяться на вертольотах Мі-8МСБ-В, з перспективою апробації на вертольотах типу Мі-24. 

Олександр Штупун, Ігор Березинський (відео),

спеціальні кореспонденти (м.Чернігів) Інформагентства МО України «АрміяInform» 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/