Вторник, 9 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Банкір розповів як повернути довіру клієнтів до банківської системи

Банкір розповів як повернути довіру клієнтів до банківської системи


Багато грошей, що надходять на розрахункові картки клієнтів банків, не мають свого джерела. На цьому акцентував увагу під час інформаційного заходу, що відбувся у червні 2018 року в Києві з ініціативи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб,  голова правління АТ «Правекс-БАНК» Тарас Кириченко. При цьому він зазначив, що необхідно розробляти і встановлювати такі механізми, які б дозволяли банківським клієнтам простіше і частіше використовувати розрахункові картки.

«Банкіри повинні розуміти, що люди — не дурні. Так, вони не дуже багаті, не дуже вірять, але все правильно рахують. Національний банк разом з іншими банками повинен створювати більш зручні умови для розрахунків», — підкреслив голова правління АТ «Правекс-БАНК».

Поки готівкою легше розраховуватись, ніж платіжними картками, бо жодних податків при цьому не існує, люди будуть віддавати перевагу готівці, — звернув увагу Тарас Кириченко.

«Для чого ми створюємо драконівські умови для наших клієнтів, а потім думаємо — де ж наші клієнти?» — переконливо запитує голова правління АТ «Правекс-БАНК»

Якщо банкіри хочуть долучати більше людей до банківської системи, вони повинні створити умови, які б підвищували довіру до банків.

«Тому разом з регулятором банкіри повинні створити належні умови для клієнтів, аби вони легко здійснювали свої розрахунки», — зауважив Тарас Кириченко.

Банкір наголосив, що варто Національному банку прислухатися до ініціативи  Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо підвищення гарантій за вкладами в 3-4 рази — до 600-800 тис. грн, а також він зосередив увагу на тому, що саме необхідно зробити в першу чергу,  перш ніж переглядати ліміт.

Пряма мова:


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/