Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Балада про Крути». Пам’яті Героїв присвячується

«Балада про Крути». Пам’яті Героїв присвячується


У січні 2018 році виповнюється 100 років трагічного бою захисників незалежності України біля залізничної станції Крути, що на Чернігівщині.

Готуючись до відзначення ювілею подвигу Героїв Крут, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка запровадив реалізацію мистецького проекту «Балада про Крути». Постановку масштабного театралізованого дійства, яке у сценічній формі відображає трагічну загибель юних захисників України, здійснює художній керівник театру, заслужений артист України Андрій Бакіров. У проекті задіяно понад 120 осіб творчого і технічного складу облмуздрамтеатру, залучені актори інших обласних закладів культури і мистецтва.

За сприяння Міністерства культури України презентація мистецького проекту «Балада про Крути» відбудеться 29 січня 2018 року на сцені Національного академічного драматичного театру імені І.Франка під час урочистого заходу з вшанування пам’яті Героїв Крут, участь в якому візьмуть керівники держави.

Зважаючи, що на Чернігівщині, де розташований Меморіал пам’яті Героїв Крут, щороку проводяться заходи, присвячені вшануванню пам’яті захисників незалежності України, що загинули у нерівному бою біля залізничної станції Крути, у Чернігівському академічному облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка 28 січня 2018 року о 17.00 год. відбудеться благодійний показ творчої роботи шевченківців «Балада про Крути», на який будуть запрошені керівництво області, активісти патріотичних громадських і волонтерських організацій, представники місцевих ЗМІ.

Після завершення театралізованого дійства відбудеться відкрите спілкування з авторами та учасниками мистецького проекту.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/