Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Багатий бідному – не товариш? А в Чернігівській міській раді − навпаки


Найбагатшим депутатом Чернігівської міської ради на сьогодні є представник партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» В’ячеслав Летута.

Про це розповіли 24 лютого на брифінгу в КМЦ «Інтермецо»  представники громадського руху «Чесно» Андрій Кужель та Павло Пущенко.

За даними, які оприлюднили представники громадської організації, офіційні статки депутата становили у 2014 році понад 14 мільйонів гривень прибутку.

S1760002Активісти, які проаналізували офіційні декларації про доходи, припускають, що точно визначити статки кожного депутата неможливо через те, що не всі обранці задекларували усі свої доходи. А отже й визначити, хто з них найбагатший – об`єктивно неможливо.

Щодо підприємця В’ячеслава Летути, то відповідно до декларації 2014 року, він заробив більше 14 мільйонів гривень.

Павло Пущенко повідомив, що у телефонній розмові Летута сказав про те, що краще декларувати доходи, аніж їх ховати, як деякі це роблять.

top_richНа другому місці серед найбагатших депутатів є представник від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Воробйов − директор чернігівського магазину «Адреналін», що розташований неподалік мікрорайону «П`ять кутів». Він задекларував свої статки за минулий рік, які становлять 2,5 мільйони гривень.

Наталія Осіковська, яка працює в ресторанному бізнесі міста і є представницею від «Радикальної партії Олега Ляшка» замикає трійку найбагатших депутатів міськради. ЇЇ статки за минулий рік вона оцінила офіційно в 1 мільйон 117 тисяч гривень.

Проаналізували громадські активісти і найбідніших депутатів представницького органу, але говорити й тут про об`єктивність замало, оскільки зазначені відомості в звітно-податкових деклараціях – це ще не результат оцінки справжніх статків наших рідних обранців.

І все ж таки…

top_poorДо списку найбідніших депутатів Чернігівської міськради, згідно з аналізом податкових декларацій, потрапили Жанна Шерстюк («Радикальна партія»), Григорій Федорець («Батьківщина») і Ярослав Ковтун («ДемАльянс»). Ці депутати у 2014 році не задекларували жодної копійки прибутку. Бідні наші обранці – не жили, а існували…Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/