Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Асоціація платників податків підписала меморандум з фіскальною службою області 


Податкова1Меморандум про співпрацю підписали у Чернігові голова Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації  «Асоціація платників податків України» Михайло Назаренко та начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області Степан Дусяк. Ця подія відбулась у присутності представників Асоціації платників податків та регіональних засобів масової інформації.

Підписання Меморандуму зміцнить співпрацю фіскальної служби з Асоціацією платників податків, спростить комунікацію між податківцями і платниками, — зазначив начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області Степан Дусяк. Звернувшись до присутніх, він  подякував за плідну співпрацю. Зауважив, що до Асоціації входять найсумлінніші платники податків області, які вчасно і якісно поповнюють як державний, так і місцевий бюджети.

Очільник регіонального фіскального відомства також розповів про останні законодавчі зміни – щодо податку на нерухоме майно, акцизного податку та запровадження пілотного проекту електронного адміністрування  податку на додану вартість.  Серед актуальних нині питань – і реалізація закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу». Таким чином, у платників є можливість, сплативши до бюджету 5 відсотків від суми заниження податкового зобов'язання, погасити 95 відсотків за наслідками досягнення податкового компромісу. При цьому, штрафні санкції до платника податків не застосовуються та пеня, відповідно, не нараховується.

Чернігів податки

Голова територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» Михайло Назаренко під час підписання Меморандуму про співробітництво наголосив, що їхня громадська організація має 16-річний досвід роботи і спрямована на захист  юридичних, економічних та соціальних інтересів платників податків. Нині в країні  необхідні якісні зміни для створення привабливого інвестиційного клімату. Цьому сприятиме боротьба з корупцією, зниження податкового навантаження, дерегуляція підприємницької діяльності, стабільність податкового законодавства та його дотримання всіма суб`єктами правовідносин. А зміни до податкового законодавства, зокрема запровадження нових ставок та об`єктів оподаткування, видів податків, нових правил обчислення податкових зобов`язань та здійснення відрахувань тощо, мають відбуватися лише після публічного обговорення з громадськими організаціями, профільними об`єднаннями та підприємцями. Асоціація платників податків і надалі спрямовуватиме діяльність на досягнення балансу інтересів держави і бізнесу з метою перетворення України на європейську демократичну країну, в якій понад усе цінується той, хто економічно її розвиває та підтримує. Асоціація готова до спільної роботи з державною фіскальною службою  на засадах партнерства.

Михайло Назаренко також запросив присутніх активно долучатися до участі у всеукраїнському рейтингу «Сумлінні платники податків».

Підписаний Меморандум передбачає реалізацію заходів, спрямованих на  забезпечення участі громадськості в реалізації податкової політики щодо прозорості та відкритості її діяльності, розгляду проблемних питань оподаткування та відносин з платниками податків, проведення спільних заходів тощо.

Лідія ФАЛЬЧЕВСЬКА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/