Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Артисти з Чернігова взяли участь у патріотичних заходах на Херсонщині

Артисти з Чернігова взяли участь у патріотичних заходах на Херсонщині


Академічний народний хор із Чернігова взяв участь у заході, присвяченому п’ятим роковинам анексії Криму.

18 березня 2019 року у селі Щасливцеве Генічеського району Херсонської області відбувся просвітницький захід до п’ятих роковин анексії Криму Російською Федерацією.

Акція розпочалася з виконання Державного Гімну України та Гімну кримськотатарського народу у виконанні Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

«Всі ці роки кожен день, кожну секунду ми боремося за повернення нашої землі. Кожен день ми, наші партнери, робимо все можливе і неможливе для того, щоб Крим повернувся до єдиної української родини. Росія намагається знищити Україну, але наша мета – зберегти нашу землю. Сподіваюся, що Гімн України і кримськотатарського народу звучатиме у кожному кримському місті, у кожному кримському селі. Крим – це Україна!», – звернув увагу у своїй промові керівник сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України Віктор Литвинов.

На символічність місця проведення пам’ятного заходу звернув увагу і заступник директора департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Павло Веселов.

«Арабатська Стрілка, де розташоване село Щасливцеве, географічно є частиною Кримського півострова, який рівно п’ять років тому був анексований Російською Федерацією, — зазначив Павло Веселов. — Саме з приводу трагічних роковин ми зібралися на території українського Криму. Ми приїхали сюди, щоб продемонструвати єдність і соборність України, рішучість і волю до боротьби за повернення Криму до складу України».

Артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур) представили учасникам акції концертну програму, до якої увійшли, в тому числі, пісні доби Визвольних Змагань, а також такі твори як “Повіяв вітер степовий”, “Їхав, їхав козак”, “Молитва за Україну”...

Організаторами просвітницького заходу виступили Міністерство інформаційної політики України, Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, громадська організація «Українська ініціатива» за сприяння Херсонської обласної та Генічеської районної державних адміністрацій, Щасливцевської сільської ради. Крім того, під егідою Мінінформполітики була привезена та передана до бібліотек населених пунктів Генічеського району тематична література.

За матеріалами управління інформаційної політики Херсонської ОДА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/