Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Артисти з Чернігова небайдужі до долі українського режисера Олега Сенцова

Артисти з Чернігова небайдужі до долі українського режисера Олега Сенцова


#FreeSentsov! Саме з таким закликом звертається колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка до своїх глядачів, усіх свідомих громадян України, небайдужих до долі українського режисера Олега Сенцова, протиправно ув’язненого російською владою.

Приєднавшись до акції на підтримку і за звільнення Сенцова й інших політичних в’язнів Кремля, що пройшли в Україні та багатьох державах світу, артисти театру, починаючи з червня п.р. виходять на сцену після закінчення кожного спектаклю з плакатом#FreeSentsov, щоб оприлюднити свою громадянську позицію, привернути увагу якнайширшої глядацької аудиторії до ситуації, що загрожує життю українського митця, та закликати всіх стати на захист патріота України, який може загинути в засудженні.

Такі акції з вимогою звільнити режисера Олега Сенцова шевченків провели не тільки на чернігівській сцені, але й під час гастролей у Конотопі і Києві. Будуть їх продовжувати і надалі, подорожуючи містами і селами України, даруючи людям високе театральне мистецтво та спонукаючи їх долучатися до боротьби проти беззаконня та тоталітарних методів кремлівського режиму.
Віримо, що тільки об’єднавши спільні зусилля, зможемо підтримати та допомогти ув’язненим українським патріотам.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/