Среда, 8 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Армійці тренувалися перед Військовим Парадом до Дня Незалежності України

Армійці тренувалися перед Військовим Парадом до Дня Незалежності України


Міністр оборони України перевірив готовність військовослужбовців та техніки ЗС України до проведення параду на честь Дня Незалежності України проінформували в Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України (м.Чернігів).

10 серпня на військовому аеродромі у селищі Озерне на Житомирщині було проведено тренування перед Військовим Парадом з нагоди 27-і річниці Незалежності України.

У рамках заходів було продемонстровано проходження механізованої колони підрозділів ЗС України.

Як зазначив Міністр оборони України Степан Полторак, він переконався у готовності особового складу, озброєння та військової техніки до участі в урочистостях.

— Люди розуміють поставлені завдання, і виконують їх злагоджено. В цілому, військовослужбовці та техніка ЗС України до проведення Параду на честь Дня Незалежності України готові. Цього року у Параді братимуть участь чотири з половиною тисячі військовослужбовців у складі 24-х підрозділів, — підкреслив Степан Полторак.

Під час Військового Параду буде продемонстровано нові зразки озброєння та військової техніки, які поставлені вже на озброєння до Збройних Сил України, а також будуть показані зразки озброєння, які є перспективними і зараз проходять державне випробування. Щодо інших зразків техніки, які цього року побачать українці, будуть й ті, які поставлено іноземними партнерами. Всього ж у Параді братиме участь 250 одиниць техніки.

Наступні тренування до свята заплановано провести напередодні урочистостей на вулиці Хрещатик.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/