Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Аргументи чернігівських перевізників — безпідставні й незаконні

Аргументи чернігівських перевізників — безпідставні й незаконні


Активісти #С14_Чернігів взялися за вирішення проблеми відмови міжміських перевізників Чернігівщини у пільговому проїзді учасникам АТО. Неодноразові скарги бійців на порушення закону з боку перевізників та адміністрації Чернігівського центрального автовокзалу змусили активістів та учасників бойових дій навідатися до директора автовокзалу.

Націоналісти нагадали транспортному чиновнику завдяки кому він і досі сидить в теплому і не зруйнованому війною приміщенні, водночас, забуваючи про те, що учасники АТО мають право на безкоштовний проїзд з червня 2014 року. Водії не повинні відмовлятися перевозити ні їх, ні інших пасажирів пільгових категорій, згідно з пунктом 7 частини 1 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». 

Відмови перевізників та їх посилання на наявні ліміти в перевезенні — необґрунтовані й тим більше —  НЕЗАКОННІ! Це порушення! Законом таке обмеження не передбачено. Цю «норму» встановлюють самі перевізники, порушуючи чинне законодавство. Відповідно С14, як організація, представники якої входять в робочу групу з питань транспортного перевезення при Громадській раді Чернігівської ОДА, діятиме в межах закону і домагатиметься зняття порушників із транспортних маршрутів.

Розуміючи відсутність компенсації з боку держави, представники С14 та учасники АТО провели зустріч із заступником голови Чернігівської ОДА Юлією Свириденко, начальником Управління промисловості, транспорту і зв'язку Сергієм Маженним та представником Чернігівської облради. Ті погодилися з тим, що питання пільгового перевезення пасажирів потребує додаткового врегулювання. Відтак, вже на цей понеділок запланували розширену зустріч із представниками перевізників. Паралельно на чергову сесію Чернігівської обласної ради буде винесено проект рішення про затвердження обласної програми компенсації за перевезення пільгових категорій громадян. В першу чергу мова йде про учасників бойових дій. Подібні програми вже діють по окремих районах області.

«Формація #С14 сподівається на наявність здорового глузду в представників перевізників, адже ми виступаємо за адекватне вирішення проблеми, тому будемо не менш адекватно реагувати на кожне порушення законних вимог учасників АТО. Закликаємо бійців у разі відмови в пільговому перевезенні фіксувати порушення та звертатися до нас. Разом із тим ми розуміємо той факт, що настав час навести порядок із «нелегалами», які не підпорядковуються жодним законам, а керуються виключно шкурними інтересами.», — йдеться у заяві #С14.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/