Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Апеляційний суд підтримав прокуратуру — призначив винному арешт

Апеляційний суд підтримав прокуратуру — призначив винному арешт


Апеляційний суд підтримав позицію прокурора про занадто м’яке покарання за ДТП, вчинене у стані алкогольного сп’яніння.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Апеляційним судом Чернігівської області 21.05.2018 задоволено апеляційну скаргу прокурора та скасовано у зв’язку з м’якістю призначеного покарання вирок Семенівського районного суду стосовно місцевого мешканця, який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не маючи посвідчення на право керування будь-якими транспортними засобами, керуючи автомобілем «ГАЗ-2401» вчинив зіткнення з велосипедистом, внаслідок чого неповнолітня потерпіла отримала тілесні ушкодження.

Прокурором доведено, що ступінь тяжкості вчиненого злочину та дані щодо особи обвинуваченого, який неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за керування транспортними засобами без відповідного посвідчення та в стані алкогольного сп’яніння, не давали підстав суду призначати покарання зі звільненням обвинуваченого від його відбування з іспитовим строком.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора та ухвалив вирок, яким обвинуваченому призначено покарання за ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження) у виді арешту на строк 6 місяців.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/