Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Американський військовий експерт про вразливість кордону з Росією на Чернігівщині


01Росія може вдатися через півроку до потужної агресії в Україну. При цьому треба вважати на той факт, що нині є уразливим кордон з Росією в Чернігівській області. Адже всі військові потужності зараз перекинуті на Схід і Південь.

Таке припущення в ексклюзивному інтерв'ю ТСН висловив американський військовий експерт Філіп Карбер. Він — професор Джорджтаунського університету, керівник Фонду Потомак, який проводить аналіз політики в галузі міжнародної безпеки, економічних питань і внутрішніх політичних подій. Крім того, Філіп Карбер разом з американським генералом-демократом Уеслі Кларком не перший місяць лобіюють українські інтереси у Вашингтоні.

Прогнози Карбер щодо миру і війни в Україні поки що невтішні. Він попереджає про потужну агресію Росії через півроку, коли вона краще підготується і прийде тепла пора року.

«Я говорю про оборону на кордоні, про потужний захист з декількох вогневих позицій. І вам вже зараз потрібен більший запас міцності. Чому? Прогноз такий: вам слід очікувати великого наступу з боку Росії навесні 2015 року, як і наприкінці березня — початку квітня 2014 року. Для цього існує кілька передумов: Росія робить ротацію на початку року, тренує нових військових і виставить ці сили вперед. Потеплішає, з доріг зійде вода. Це дуже зручний і небезпечний момент. Те ж саме було рік тому, є підстави вважати, що це станеться ще раз», — прогнозує Філліп Карбер.

Ви читаєте публікацію, підготовлену за матеріалами 

http://news.guru.ua

Водночас він зазначає, що зараз дуже уразливими залишаються ділянки кордону з Росією на кордоні Чернігівської, Сумської та Харківської областей. Адже всі військові потужності зараз перекинули на Схід і Південь. Тому Україні слід подбати про ретельний військовий захист північно-східних кордонів. Крім того, Росія сконцентрувала неймовірну кількість військових кораблів в Чорному морі. Можливо вторгнення і з боку Придністров'я. Тобто, Україна повинна подбати про захист кордонів, по суті, на 300 градусів навколо себе. Небезпека може прийти з трьох сторін.

Однією з реальних можливостей для захисту і оборони може стати допомога світу, зокрема США, в придбанні надсучасного зброї.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/