Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Активісти Чернігівської «Свободи» вчергове зупинили незаконну вирубку лісу 


14 травня 2016 року активісти Деснянської районної в м. Чернігові організації ВО «Свобода» та інших організацій оперативно відреагували на виклик про допомогу від лісничого Чернігівського районного «Агролісу поблизу с.Халявин.

Близько 19 години вечора працівники фермерського господарства помітили вирубку дубів у лісосмузі. Викликали оперативну групу районного відділку міліції та свободівців на підмогу. На місці події міліціянти склали протокол за поясненнями лісничих. Під час інциденту, з’ясувалося, що бракон’єри-лісоруби спиляли два столітні дуби. Це вже другий випадок за останній тиждень. Працювало дві особи, які були відпущені оперативниками до прибуття свободівців. Наразі з'ясовано номер транспортного засобу та проходить виявлення власника машини.

Як зазначив депутат Деснянської районної в м. Чернігогі ради від ВО «Свобода» Юніс Аскеров: «У зв’язку з даним інцидентом відкрито кримінальне провадження, щодо незаконної вирубки лісу. Обвинуваченим загрожує до трьох років позбавлення волі. Справу тримаємо на контролі.»

Керівник Деснянської Свободи Маргарита Омеляненкозазначила, що свободівці захищають і завжди захищатимуть національне багатство нашої країни – ліси. «Тому продовжуватимемо реагувати на подібні випадки і досягнемо врешті-решт припинення незаконної вирубки!»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/