Понедельник, 30 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Актуальні питання щодо розмитнення транспорту іноземної реєстрації

Актуальні питання щодо розмитнення транспорту іноземної реєстрації


Є питання по оформленню транспортних засобів на іноземній реєстрації – телефонуйте на «гарячу» лінію.

Під час «гарячої» телефонної лінії з актуальних питань оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації, що відбулась 5 грудня 2018, до Чернігівської митниці ДФС телефонували громадяни з різних регіонів України.

Практика показала, що громадян турбують практичні питання митного оформлення автомобілів.

Фахівці митниці надали перелік основних питань та відповіді на них з метою ознайомлення більш широкого кола зацікавлених осіб:

1) чи потрібно перед митним оформленням знімати транспортний засіб особистого користування з обліку в країні реєстрації?

Відповідно до частини 6 статті 377 Митного кодексу України товари, за товарною позицією 8703, що були зареєстровані у відповідних реєстраційних органах іноземних держав і ввозяться в Україну для вільного обігу, повинні бути зняті з обліку в цих органах.

2) Чи потрібно обов’язково вивозити транспортний засіб особистого користування за межі України для зняття з обліку?

Вивезення транспортного засобу для цілей зняття його з обліку не є обов’язковим, а необхідність його пред’явлення для зняття обліку в іноземних державах визначається законодавством цих держав.

3) Які основні принципи порядку митного оформлення транспортного засобу?

Транспортний засіб повинен бути зняти з обліку в іноземній країні, громадянин повинен мати право власності на такий транспортний засіб або бути уповноваженим розпоряджатися ним, транспортний засіб повинен відповідати екологічним нормам не нижче «Євро-2», громадянину необхідно самостійно (з використанням спеціального програмного забезпечення) або за допомогою митного брокера подати митну декларацію до органу доходів і зборів.

4) Де отримати інформацію відносно переліку митних брокерів?

Реєстр митних брокерів ведеться Державною фіскальною службою України, інформація розміщується на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці «Реєстри».

ГУ ДФС у Чернігівській області нагадує, що у митниці запроваджено телефонну лінію з питань оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації за номером (0462) 652-234 (працює: в робочі дні з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год., у п’ятницю з 9:00 до 16:45 год., перерва: з 13:00 до 13:45 год).

Підготувала Світлана Стрижак


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/