Суббота, 28 20 марта20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Акція у Чернігові відбулася проти країни-агресора − Росії


Представники патріотичних організацій та громадських рухів Чернігова 6 лютого 2016 року долучилися до Всеукраїнської акції «Російське вбиває!»

І дійсно – сьогодні цей факт спростовувати було б безглуздо! Навіть російський бізнес, який розпорошений на теренах України, сприяє військовій агресії, адже кошти, отримані від такого підприємництва, спрямовуються до Росії, звідкіля їхня ворожа зброя поставляється до нашої держави, де вбивають українців.

Банк Росії (7)Під час акції патріоти закликали бойкотували російський бізнес в Україні, пікетуючи центральне відділення «Сбербанку» Росії та його філію у Чернігові. Вони запросили чернігівців не спонсорувати через грошові внески та інші фінансові операції банки країни-агресора.

Банк Росії (5)− Коли Росія захопила Крим і приватизувала все українське майно, то чому ми не можемо націоналізувати все інше російське, що знаходиться на території України? – звернувся до присутніх лідер місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Блауш. – Ми маємо намір пришвидшити розгляд у Верховній Раді законопроекту щодо націоналізації російських об’єктів, які знаходяться на території нашої держави.

Банк Росії (3)— Абсолютно неприйнятно у часи війни, користуватись товарами та послугами країни-агресора. Але ще більше обурює те, що держава не здійснює санкцій щодо російського бізнесу в Україні, фінансуючи ворожу армію, — зауважив свободівець Максим Данилов.

Патріоти-активісти на приміщеннях банківських установ ворожої держави залишили написи «Геть банк окупанта!»


Банк Росії (2)−  Хочу проінформувати чернігівців, що це тільки початок, − зазначив кореспондентові нашого видання командир відокремленого підрозділу «Самооборона Майдану» у Чернігівській області Олександр Ясенчук. − У подальшому наша увага буде звернена й на інші установи, що належать російському бізнесу, зокрема, «Камаз-Центр», Центр із обслуговування автомобілів ГАЗ тощо. Так як наша область є прикордонною, то в майбутньому плануємо провести акції й на кордоні − жоден російський вантаж не має потрапити до України. Вони забороняють в’їзд нашим – ми надамо адекватну відповідь: пасажири не з ворожими намірами проїжджайте, будь-ласка, вантаж – стоп!

Банк Росії (15)

Банк Росії (13)

Банк Росії (9)

Банк Росії (1)


Обсуждение: 1 коментар
  1. Вася:

    еще два года назад надо было прибегнуть к таким действиям — национализировать все имущество оккупанта-агрессора

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/