Воскресенье, 24 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Аграрії Чернігівщини прогнозують зібрати до 4 мільйонів тонн збіжжя

Аграрії Чернігівщини прогнозують зібрати до 4 мільйонів тонн збіжжя


Аграрії Чернігівщини прогнозують зібрати цьогоріч до 4 мільйонів тонн збіжжя. Перший мільйон вже намолотили!

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, наразі намолочено понад мільйон тонн зерна: пшениці – близько 800 тисяч тонн; жита – більше 50 тисяч тонн; ячменю – 85 тисяч тонн; гороху – понад 25 тисяч тонн, зернобобових та вівса – майже 50 тисяч тонн.

Найбільший вал зерна мають хлібороби Бахмацького (понад 100 тисяч тонн), Ічнянського (понад 70 тисяч тонн), Прилуцького (близько 70 тисяч тонн), Менського та Козелецького (майже по 60 тисяч тонн) районів.

«Найкращі якісні показники в аграріїв Варвинщини та Ічнянщини, де середня врожайність перевищує 61 центнер з гектара, – повідомляють у профільному департаменті. – Дещо менша вона в Срібнянському, Коропському, Талалаївському та Бахмацькому районах – 52-56 центнерів з гектара».

На Чернігівщині триває збирання зернобобових культур – таких, як люпин та вика, а в Сосницькому районі обмолочені перші 100 гектарів гречки.

Загалом же в Україні ранні зернові та зернобобові культури зібрані з площі близько 10 мільйонів гектарів. Врожайність – майже 35 центнерів з гектара, а намолочено більше 34 мільйонів тонн зерна.

Віталій НАЗАРЕНКО, «Чернігівщина»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/