Четверг, 4 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Африканське весілля відбулося на Чернігівщині


Цього року в селі Обірки, що входить до Батуринської об’єднаної територіальної громади вперше проводився фестиваль «Мама Африка» – унікальний не лише для Чернігівської області, а й для країни.

Жати пшеницю й пекти хліб з українцями вперше приїхали темношкірі жителі цього екзотичного континенту. Його метою було подолати стереотипи у сприйнятті одне одного, налагодити комунікацію й більше дізнатися про самобутню культуру народів Африки. В цьому допомагали африканські танці, музика, дегустація національних страв, перегляд фільмів, покази одягу й прикрас, майстер-класи для дітей, дружнє спілкування біля вогнища та під час різноманітних спільних справ.

Організатор фестивалю «Мама Африка» режисер, продюсер, мандрівник Леонід Кантер з гордістю розповів, що міжнародній команді волонтерів вдалося створити свято, яке робить людей щасливими. І все це – без алкоголю, тютюну та наркотиків.

Переважна частина фестивальних заходів відбувалася просто неба. Концертна сцена розмістилася посеред поля, на кінозалу й виставковий павільйон перетворилися старенькі селянські хати, а для африканського ярмарку були споруджені намети під солом’яним чи очеретяним дахом. Все це нагадувало африканські поселення, які можна побачити в телепрограмах про подорожі чи туристичних журналах. Фестиваль відвідало загалом близько 600 гостей.

Вікторія Сидорова. Відео — Олег Головатенко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/