Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Стрільби з самохідних гаубиць пройшли на Чернігівщині


Практичне виконання стрільб з озброєння самохідних гаубиць виконали артилеристи на Чернігівщині

Упродовж тижня артилеристи 1 окремої танкової бригади оперативного командування «Північ» вдосконалюють свою майстерність під час проведення занять з бойової підготовки.

армія-вибухи (1)Польовий вишкіл вдосконалюється на заняттях з тактичної та спеціальної підготовки під час яких, відпрацьовуються питання виконання як індивідуальних нормативів для військовослужбовців, так і нормативів з бойової роботи розрахунків та підрозділів, зокрема ведення вогню у підтримку дій загальновійськових підрозділів, переміщення вогневих позицій в ході ведення бою тощо.

армія-вибухи (2)Точність визначення розрахунків перевіряється бойовими пострілами з практичним ураженням цілей, що дозволяє реально оцінювати ефективність ведення вогню підрозділом.

Варто зазначити, що тренування бійців проходять як в день так і вночі у обстановці, яка максимально наближена до бойової із застосуванням спецзасобів імітації вибухів та розривів.

 

армія-вибухи (3)

армія-навчання (1) армія-навчання (2)

Віталій Кирилов


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/