Четверг, 26 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
62 дерева спиляли незаконно біля Десни

62 дерева спиляли незаконно біля Десни


Незаконну рубку дерев виявлено у прибережній захисній смузі вздовж берега старого русла р. Десна біля с. Соколівка Козелецького району.

Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Козелецького району встановили, що у вищезазначеному місці знищено 62 дерева (59 верби та 3 тополі).

Дерева залишені на місці та знаходяться на березі водойми, а деякими перегороджено польові дороги, які ведуть до річки. Окрім того, порубковими рештками та частинами зрубаних дерев перегороджено та захаращено вхід старого русла в р. Десну. Переважна більшість незаконно зрубаних дерев відноситься до категорії сироростучі.

Осіб, причетних до знесення зелених насаджень, на місці не виявлено. Інспекторами викликано слідчо-оперативну групу Козелецького відділення поліції.

Проведено розрахунки розмірів збитків, заподіяних внаслідок незаконної рубки, на загальну суму 516 тисяч гривень.

З метою встановлення осіб порушників, притягнення їх до відповідальності та відшкодування завданих збитків відповідні матеріали направлено до Козелецького відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.Марія Плетінь


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/