Понедельник, 2 августа 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
56 тисяч сплатив батько-аліментщик за покинуту родину

56 тисяч сплатив батько-аліментщик за покинуту родину


Борг мешканця Бобровицького району Чернігівської області – це не результат невдалої позики чи програної партії в карти. Просто батько не платив вчасно аліменти, через що завинив своїй дитині понад 43 тисячі гривень.

Як розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, статус неплатника аліментів чоловіку не заважав, він жив у звичному ритмі та створив нову родину. Проте залишатись непомітним громадянину довго не вдалося – державні виконавці застосували до нього тимчасові обмеження у правах та внесли відомості про його особу до Єдиного реєстру боржників. Цікаво, що нова дружина стала на сторону колишньої родини та наполягла на погашенні заборгованості. Вона не хотіла, щоб тінь минулого псувала імідж нинішньої сім’ї.

Очільниця також додала, результатом такої співпраці з правниками стало повернення дитині у повному обсязі її коштів, разом зі штрафом у розмірі 13 тисяч гривень за несвоєчасну сплату аліментів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/