Пятница, 5 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

523 особи звернулися до ДФС Чернігівщини


Упродовж 2018 року до органів ДФС та митниці ДФС Чернігівської області від громадян надійшло 460 індивідуальних та 4 колективних письмових звернення від 523 громадян.

Про це повідомляє bilahata.net з посиланням на інформацію Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області.

За результатами розгляду, надано роз'яснення на 364 звернення, вирішено позитивно – 69, відмовлено у задоволенні — 3, переслані за належністю – 6, не підлягало розгляду – 3, на стадії розгляду перебуває 19 звернень.

За ознакою надходження 460 звернень – первинні, 4 — дуплетні.

У 396 зверненнях порушувались питання контрольно-перевірочної роботи, податків та зборів, 10 звернень стосувалось діяльності центральних органів виконавчої влади, 5 — діяльності місцевих органів виконавчої влади. Питань праці та заробітної плати стосувались 4 звернення, а 3 — щодо соціального захисту населення.

Для забезпечення реалізації конституційного права на звернення, керівництвом фіскальної служби області та митниці проведено 83 особистих прийоми громадян.

На особисті прийоми звернулось 22 підприємці, 15 пенсіонерів, 9 безробітних, 5 фізичних осіб, що проводять незалежну професійну діяльність, по 2 особи з числа військовослужбовців та працівників органів ДФС та 24 особи, соціальний стан яких не визначено.

Під час особистих прийомів порушувались питання плати за землю, єдиного податку, єдиного соціального внеску, ухилення від сплати податків.

Усім заявникам надані своєчасні та кваліфіковані відповіді.

Ніна Сірик


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/