Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

48 % не вистачає тролейбусів у Чернігові, а що є − застарілі


Тролейбус ЧернігівГострим питанням у Чернігові є на сьогодні технічний стан тролейбусів та їх оновлення. Про це повідомив під час прес-конференції перший заступник міського голови Микола Миргородський.

Посадовець зазначив, що 80% тролейбусів є морально застарілі та не придатні для комфортного та безпечного перевезення пасажирів. Микола Миргородський наголосив, що в  місті дуже складна ситуація з тролейбусами, адже кожен день на маршрут виїжджають тільки 60-62 одиниці тролейбусів, а потрібно 100-112.

Така складна ситуація склалась через те, що 60-70% грошових надходжень спрямовуються на компенсацію перевезення пасажирів пільгових категорій. Микола Миргородський також повідомив, що  з державного та місцевого бюджетів виділені кошти на закупку тролейбусів та подовження електролінії для тролейбусів з мікрорайону Масани по вул.50 років ВЛКСМ.

Також на прес-конференції було порушено питання про безкоштовне перевезення учасників АТО в маршрутних таксі. Головною складовою відмови при перевезенні учасників АТО, є те, що держава, за словами М.Миргородського, не відшкодовує збитків перевізникам.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/