Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
44,4 млн гривень необхідно виплатити за лікарняними листками

44,4 млн гривень необхідно виплатити за лікарняними листками


За підсумками листопада 2020 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку із травмою або хворобою, у тому числі на COVID-19, на загальну суму 44,4 млн гривень. Це на 19,7 млн гривень, або 80,1% більше, ніж у жовтні.

Про це повідомила редакції очільниця відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Наталія Бондарева.

— Такі виплати здійснюються вчасно та в повному обсязі, — підкреслила керівниця обласної філії Фонду.

Загалом у минулому місяці до управління надано на оплату 16,9 тис. листків непрацездатності проти 9,9 тис. у жовтні.

Як зазначила Наталія Бондарєва, значне зростання кількості лікарняних листків спостерігається Фондом з осені та пов’язано із сезонним розповсюдженням респіраторних хвороб, збільшенням потреби у догляді за хворими дітьми, ізоляцією від COVID-19 контактних осіб, а також захворюванням працівників на коронавірусну хворобу.

Очільниця обласного управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування нагадала, що у жовтні, порівняно з вереснем, видатки управління на компенсацію застрахованим особам втраченого за час лікування заробітку зросли на 46,1% або понад 7,8 млн грн.

— З початку року допомоги по тимчасовій втраті працездатності нараховано управлінням більше, ніж 51,3 тис. осіб, з яких майже 2,9 тис. — у разі ізоляції від COVID-19, — зауважила Наталія Бондарєва.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/