Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
335 тисяч грн штрафу сплатить роботодавець за неоформлених працівників

335 тисяч грн штрафу сплатить роботодавець за неоформлених працівників


У Головному управлінні Державної фіскальної служби Чернігівщини повідомляють, що в даний час тривають спільні комплексні заходи з питань детінізації ринку праці.

Минулого тижня під час спільної перевірки працівники управління податків і зборів з фізичних осіб ДФС в області разом зі співробітниками Управління Держпраці у Чернігівській області виявили факти використання праці неоформлених працівників.

Перевірочні заходи здійснювалися відносно фізичної особи – підприємця, що працює у будівельній галузі. Три працівники, які виконували роботи з укладання тротуарної плитки по одній з вулиць Чернігова, працювали без належним чином оформлених трудових договорів, відповідного наказу та повідомлення уповноваженого органу про їх прийняття на роботу.

Таким чином суб’єкт господарювання порушив ст.24 КЗпП України. Санкції у даному випадку передбачають накладення на порушника фінансових стягнень у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за одного працівника – на даний час це 111 690 гривень.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/