Четверг, 2 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

29% підприємств Чернігівщини працюють нерентабельно


Фінансові результати великих та середніх підприємств Чернігівської області в січні–червні 2016 року.

У січні–червні 2016р. фінансовий результат (сальдо) до оподаткування великих та середніх підприємств області (без урахування підприємств сільського господарства, банків та бюджетних установ) становив 1801 млн грн збитку (у січні–червні 2015р. – 843 млн грн збитку).

Про це проінформували редакцію в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Більш ніж дві третини підприємств одержали прибуток на суму 557 млн грн, у порівнянні з відповідним періодом 2015 р. цей показник зменшився на 15%. Найбільший вплив мала діяльність промислових підприємств, прибуток яких склав 72% від загальної його суми.

Нерентабельно працювали 29% підприємств, які отримали 2358 млн грн збитків. Найбільші збитки допустили підприємства з  виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (92%).

Позитивний фінансовий результат отримали підприємства міст Чернігів, Ніжин, Новгород-Сіверський та 13 районів області, серед яких найбільші прибутки мали підприємства Козелецького та Корюківського районів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/