Воскресенье, 31 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

18 000 запитів за тиждень: як чернігівці готуються до Дня закоханих у Яндексі


Протягом другого тижня лютого Яндекс амурно лихоманить: щороку у ці дні чернігівці задають майже 18 тисяч пошукових запитів про день Святого Валентина. Це приблизно утричі більше, ніж за увесь рік від минулого Дня закоханих. Кількість запитів передбачувано сягає піку напередодні свята – 13 лютого. Причому 14-го числа активність користувачів падає приблизно у 10 разів – очевидно, більшість уже знайшла, чим вразити другу половинку.

Майже половина усіх пошукових запитів від мешканців Чернігівщини про день Святого Валентина стосується подарунків: [что подарить на день влюбленных]. Причому кожен четвертий із них – про handmade-сюрпризи, наприклад: [оригинальный подарок на день святого валентина своими руками].

Судячи із запитів, дівчата удвічі частіше шукають подарунки для хлопців: [что можно подарить парню панку на 14 февраля 17 лет], ніж навпаки: [какой сделать подарок девушке на 14 февраля на 300 грн]. Можливо, вони просто відповідальніші, тому роблять це активніше, або ж чоловіки вже знають, чим здивувати своїх коханих. Зрештою, у них є універсальний варіант: [цветы на 14 февраля].

Про конкретні подарунки запитують у менш ніж 2% від загальної кількості запитів про це свято. До дня Святого Валентина чернігівці найчастіше шукають чашки, фоторамки і футболки. Хоча трапляються й оригінальніші сюрпризи:
[кофейный топиарий на день влюбленных]
[красивые украшения на 14 февраля]
[сертификат мужу на 14 февраля]
[подарки брелки на 14 февраля парню интернет магазин]
[подарки подушки водолею на день валентина]
[подарок своими руками лампочка с сердцем внутри]

кохання СКОкрім подарунків, до дня Святого Валентина жителі Чернігівської області цікавляться розвагами. Кожен двадцятий запит – про сценарії, ігри, пісні, танці, наприклад: [хвост феи день влюбленных], [романтическая музыка на 14 февраля], [сценарий на 14 февраля маленький]. Ще приблизно стільки ж цікавляться тематичними картинками, листівками, малюнками: [как сделать объемную открытку на 14 февраля поэтапно], [рисунки карандашом на день влюбленных мужу]. Далі за кількістю запитів – вірші та вітання: [поздравление в стихах учительницы на 14 февраля стежки], [маме на 14 февраля трогательное].

Користувачі з Чернігівщини також шукають у Яндексі рецепти святкових страв. Серед смаколиків передбачувано перемагають солодощі: [вкусняшка на день валентина], [японский шоколад на 14 февраля рецепт], [сладкий подарок из конфет для мужчины своими руками].

Щоб свято було якомога романтичнішим, чернігівці дбають і про відповідний антураж – шукають цікаві місця: [театр 14 февраля], [где провести 14 февраля за границей] – та стежать за прогнозом погоди: [погода на 14 февраля]. Також користувачів турбує ефектний вигляд: [как накраситься на день влюбленных девочке], [маникюр на день влюбленных дизайн].

А ось які оригінальні та просто цікаві запити задали Яндексу мешканці Чернігівської області до Дня закоханих:
[как оригинально на день святого валентина подарить электросигарету]
[кот в форме валентинки]
[валентинку из золота, бриллиантов, рубинов, изумрудов и других драгоценных камней]

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/