Среда, 5 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
15,5 тисяч бігунів у 6 містах взяли участь у напівмарафонах

15,5 тисяч бігунів у 6 містах взяли участь у напівмарафонах


15,5 тисяч бігунів у 6 містах взяли участь цього року у напівмарафонах «Нова Пошта» і отримали 144,5 кг медалей.

Розпочинається реєстрація на забіги 2019 року. Тепер — ще більше міст і учасників.

Біговий сезон напівмарафонів «Нова Пошта» у 2018 році завершено. 30 фінішів у шести містах – Сумах, Полтаві, Житомирі, Черкасах, Чернігові та Миколаєві – зібрали 15,5 тис. бігунів та майже 50 тис. вболівальників.

Учасники подій могли безкоштовно взяти участь у забігах на 3 км для дорослих та в дитячих забігах на 300 м і 1 км. Більш досвідчених учасників чекали дистанції 10 км та 21,1 км.

Власне напівмарафони подолали майже дві тисячі бігунів, а 85 учасників пробігли ці дистанції у всіх містах. Цього року у забігах взяли участь 3,5 тис дітей, а середній вік учасників склав 34 роки. Найстаршому учаснику, який подолав 21,1 км більше 70 років.

«Я дуже рада, що популярність напівмарафонів «Нова Пошта» зростає щороку — у 2018 приріст склав близько 30%. Це означає, що нам справді вдається потроху змінювати бігову культуру в Україні, робити все більше людей здоровішими та стимулювати їх на перемоги», — коментує Інна Поперешнюк, співзасновниця «Нова Пошта».

Ця соціальна ініціатива збирає людей з різних міст та навіть країн і відкриває для них красу невеликих українських міст, сприяючи розвитку туризму.

Серед учасників цьогорічних напівмарафонів, крім українців, були представники Білорусі, Польщі, США. За перемогу боролися навіть учасники Олімпійських ігор, відомі переможці міжнародних змагань з марафону.

Підготовку до Гран-Прі-2019 вже розпочали – зареєструватися на забіги можна ТУТ.

Світлана Приступа


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/