Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
13,5 млн грн заробітної плати не виплачено на Чернігівщині

13,5 млн грн заробітної плати не виплачено на Чернігівщині


Обсяги невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2018 року зафіксовано на рівні 13,5 млн грн.

Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Більше половини загальної суми боргу (61%, або 8,3 млн грн) припадає на економічно активні підприємства області, 16%, або 2,1 млн грн – на підприємства-банкрути, решта – на підприємства, які призупинили свою економічну діяльність (неактивні).

За видами економічної діяльності головними боржниками з невиплати заробітної плати залишаються промислові підприємства (56%), шосту частину загальної суми заборгували будівельні підприємства, восьму частину – підприємства транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності. Дві третини боргу (66%) утворено на підприємствах обласного центру, 24% – на підприємствах м.Ніжина.

На початок квітня вчасно не отримали заробітну плату 1,1 тис. працівників, кожному з яких заборговано в середньому 7268 грн.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/