Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
10 сімей, які на війні втратили рідних, відпочили у Туреччині

10 сімей, які на війні втратили рідних, відпочили у Туреччині


У місті Аланія вже 3 роки існує спілка «Українська Аланія Асоціація Солідарності». Українці, які мешкають в Аланії відчувають себе як удома, долучаються до різноманітних святкувань, підтримують українські традиції та спілкуються рідною мовою.

На сьогодні, спілка «Українська Аланія Асоціація Солідарності» «Ukrainian Alanya Association of solidarity» під керівництвом турецьких директорів Кемаль Ках'я (Kemal Kahya) та Окан Баїра (Okan Bayir) займається благодійністю.

Наразі запроваджено проєкт «Допомога родинам Героїв загиблих в АТО» за підтримки львівської благодійниці Ірини Яремко.

10 українських родин з тяжкою долею, отримали можливість відпочити в 5-ти зірковому готелі «Sunflower Hotel», з сервісом «all inclusive» та з цікавими екскурсіями.

Все це заради того, щоб кожна людина, мала підтримку та захист навіть в іншій дружній країні.

Крім цього, українська спілка в Аланії має українських партнерів та веде перемовини про навчальну і академічну співпрацю між університетами.

Днями до спілки завітав декан факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету України професор Юрій Волошин, який з президентом української асоціації Солідарності в Аланії Кемаль Ках'я та її представниками завітали до університетів Алладін Кейкубат і Хамдуллах Еміна-паші в місті Аланія.

Спілка "Українська Асоціація Солідарності в Аланії " завжди рада допомогти українцям у будь-яких питаннях.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/