Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
10 камер відеоспостереження знищили вандали вночі на Чернігівщині

10 камер відеоспостереження знищили вандали вночі на Чернігівщині


У ніч із 3 на 4 грудня на вулицях Бобровиці мерзотники розстріляли з рушниці 10 відеокамер спостереження, чим зробили бандитський виклик усій працьовитій спільноті міста.

Товариство «Земля і воля» встановило премію в 150 тисяч гривень тим людям, які нададуть правдиву інформацію про біснування божевільних самодурів, які не просто вчинили злочин проти громади, а плюнули в душу кожному її жителю.

Леонід Яковишин — керівник Товариства «Земля і воля»

Продажній наволочі не вдалося на виборах масово скупити голоси виборців і дорватися до дерибану надбань громади і Неба, тож тепер вона взялася за бандитські методи залякування непокірних їй співгромадян. Почали з розстрілу камер відеоспостереження, які не давали їм непомітно і безкарно біситися в нічний час на вулицях міста, влаштовувати свої бандитські розгули.

Видно, й нашій «доблесній» поліції камери відеоспостереження заважали вночі на посту спокійно спати. Скоріше за все, і в ту ганебну для них ніч вся чергова частина Бобровицького відділення поліції міцно спала, може, й під дією сорокаградусного снодійного. Бо як можна було не помітити на моніторі, що вимкнулися за нетривалий час 10 камер вуличного спостереження? І ніякої реакції, ніякого виїзду на місця злочину!

Навіщо нам така поліція? Наш трудовий колектив, як то кажуть, із шкіри лізе, наповнюючи бюджет додатковими десятками мільйонів, в тому числі на зарплати поліції. Для їхньої роботи ми виділяємо автомашини і пальне, допомагають їм і наші дружинники та працівники нашої відомчої охорони. Тисячі пенсіонерів міста виживають на пенсії, вдвічі менші прожиткового мінімуму, за ганебну зарплату працюють медики, вчителі, працівники іншої соціалки, а про поліцейських держава не забуває. Це щоб їм… спокійніше спалося на посту?

Хочеться сподіватися, що з недолуго-безвідповідальною роботою бобровицької поліції нарешті буде покінчено: 4 грудня начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський представив особовому складу Бобровицького відділення поліції нового керівника – Олексія Шевцова, який має 13-річний досвід роботи в кримінальній поліції, останні три роки працює у Бобровиці. Я був на цьому представленні, і на правах керівника колективу, що сумлінно наповнює бюджет, зажадав від керівника поліції навести лад в особовому складі Бобровицького відділення і терміново вжити заходів для виявлення та затримання розперезаної місцевої придуркуватої нечисті.

Я ж цілком обґрунтовано пророчу тим мерзотним скотам недовге життя, яке вони проведуть у паскудному багні і постійному страху наближення кончини їхніх душ і тіл у пеклі.

Міг би назвати велику низку мерзотників, що саме так закінчили своє життя – представників усіх верств населення, всіх ешелонів влади. Та не стану непокоїти їхні душі на тім світі. Бо й не їм потрібні мої нагадування з трагічним пророцтвом, це – для живих безголових ідіотів, геть позбавлених навіть зачатків розуму й людського мислення, не говорячи вже про якісь залишки моралі, совість та інші людські риси.

Мої пророцтва співзвучні з пророцтвами Великого Шевченка. Думаю, може, і в дебільних головах присутня хоч якась недоклепка, щоб бодай як збагнути це: «Схаменіться, недолюди, діти юродиві! Схаменіться! будьте люди, бо лихо вам буде. Настане суд… І навіки прокленетесь своїми синами…».

Це пророцтво протягом півтора століття збувається, я ж про нього нагадав і своє «приземлив» на голови сучасних недолюдів. Може, хоч хто-небудь з них схаменеться і стане людиною. А на решту – пекло чекає.

Леонід Яковишин, Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/