Понедельник, 16 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«Вікторія» — «Кудрівка» 2:0 — футболісти з Чернігівщини поступилися сумчанам

Свій виїзний матч четвертого туру Чемпіонату України з футболу у Першій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели 31 серпня в Києві на НТК імені В.М. Банникова проти сумської «Вікторії».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоча в першому таймі і була рівна боротьба, на 28-й хвилині зустрічі рахунок відкрили сумчани. Кудрівський захисник Антон Потімков штовхнув гравця «Вікторії» Юрія Кравчука, і арбітр матчу Павло Плєшко призначив пенальті. Одинадцятиметровий штрафний удар впевнено реалізував Руслан Паламар.

Через декілька хвилин кудрівські футболісти залишилися в меншості. Андрій Сторчоус грубо зіграв проти сумчанина Євгена Корохова, через що на полі виникла сутичка. Капітан команди із Чернігівщини Дмитро Коркішко досить грубо вилаявся на адресу суперників і арбітр зустрічі вилучив його з поля.

На початку другого тайму сумчани забили вдруге. Сергій Машталір ударом головою замкнув навісну передачу Руслана Паламаря.

Після другого пропущеного м’яча кудрівські футболісти прагнули вирівняти становище, але в них нічого не вийшло.

Отже, після поразки від сумської «Вікторії» з рахунком 2:0, футболісти ФК «Кудрівка» опускаються на четверту  сходинку у групі «Б», на першій – СК «Полтава». Втім, в турнірній таблиці можуть зміни, бо половина матчів туру відбудеться 1 вересня.

В  групі А лідирує  волочиський «Агробізнес».

Матч п’ятого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Кудрівка» проведе 7 вересня вдома проти кременчуцького «Кременя».