Середа, 30 Квітня 2025   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові поліцейські висадили яблуневий сад у пам'ять героїчно загиблих побратимів

У Чернігові поліцейські висадили яблуневий сад у пам'ять героїчно загиблих побратимів


«Мамо, не плач, я розквітну весною»: у Чернігові поліцейські висадили яблуневий сад у пам'ять про героїчно загиблих побратимів.

Кожен з них – приклад мужності, героїзму та самовідданої любові до рідної землі. У пам'ять про поліцейських, які віддали свої молоді життя за Україну, керівництво обласної поліції спільно з родинами полеглих побратимів зібралися разом, щоб створити особливе місце пам’яті та висадити іменний яблуневий сад. Ці дерева щовесни розквітатимуть та крізь роки лишатимуть живу пам'ять про Героїв.

Передусім присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх загиблих українців унаслідок збройної агресії рф.
– Наші захисники відважно боронили країну від ворога та виконували бойові завдання, на жаль, ціною власних життів. Вони стояли до кінця та до останнього подиху залишилися вірними Присязі – щоб усі ми та наші діти жили в мирній, квітучій Україні. Ми ніколи не забудемо їх подвиг! У памʼять про наших Героїв сьогодні ми разом висаджуємо яблуневий сад. Кожної весни він розквітатиме, а восени – даватиме плоди. Ці дерева, які названі на честь загиблих воїнів, через роки лишатимуть живу пам’ять про них, – сказав начальник ГУНП в Чернігівській області Іван Іщенко.
Поліцейські разом з матерями, дружинами та дітьми полеглих Героїв висадили яблуні та біля кожної з них встановили іменні таблички. Для саду обрали саме яблуні, адже це дерево символізує безсмертя, щедрість та щирість, простоту і невибагливість.
– Мій чоловік Олексій був одним з тих Героїв, хто віддав найдорожче за Україну, за нашу свободу і незалежність, – звернулася до присутніх дружина загиблого поліцейського Дарина Христенок. – Дуже дякую організаторам сьогоднішнього заходу, такого важливого для всіх нас – членів сімей загиблих захисників. Відтепер сад пам’яті пишно буятиме як символ непереможного життя, яке триває завдяки жертовності наших Героїв. Вічна шана кожному з них! Вони назавжди в нашій пам’яті та у наших серцях. Слава Україні!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2025 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/