П’ятниця, 21 Лютого 2025   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові підсумували роботу відкритого медійного майданчика

У Чернігові підсумували роботу відкритого медійного майданчика


Суспільно-політичне ток-шоу Чернігівщини  залучило до обговорення актуальних тем понад сто тисяч жителів Чернігівської області. Про це повідомляє представник Інституту масової інформації в Чернігівській області та координатор «Медіабази Чернігів» Павло Пущенко.

Проєкт реалізовували з травня по грудень 2024 року регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» у партнерстві з телеканалом Суспільне Чернігів та ГО «Чернігівський освітній центр «Ініціатива».

За вісім місяців команда випустила 14 епізодів ток-шоу, що охоплювали теми мобілізації, енергетичної безпеки, політичної кризи в Чернігові, урядових реформ, екологічних викликів тощо. Загальна кількість переглядів програми на YouTube та сайті Суспільного перевищила 93 тисячі.

Завдяки формату прямого етеру на YouTube, говорить ведуча програми Ірина Мельник, вдалося поглибити взаємодію з аудиторією та залучити її до діалогу щодо гострих проблем регіону. Зокрема у чатах під час прямих трансляцій глядачі залишили понад 470 повідомлень, а в опитуваннях у Telegram, що передували кожному етеру, взяли участь понад 115 тисяч людей.

— Проєкт «Що відбувається?» – єдиний прямоефірний проєкт на Суспільне Чернігів та регіоні загалом. Це дало наші команді можливість оперативно реагувати на події в області. Наприклад, ефір про забруднення річки Сейм був організований терміново, щоб попередити людей про екологічну небезпеку, — розповідає ведуча Ірина Мельник. — Важливою складовою проєкту стала можливість глядачів безпосередньо спілкуватися з учасниками ефірів. Під час обговорення відбудови Чернігівщини аудиторія активно ставила питання, що свідчить про високий рівень залученості.

В рамках проєкту до дискусій залучили понад 40 місцевих експертів. На думку політичного оглядача з Чернігова Андрія Подвербного, це стало підґрунтям для розбудови в Чернігові експертного середовища.

— Ми вже давно потребували відкритого медійного майданчика, на якому би піднімалися найбільш актуальні питання політичного, суспільного, соціально-економічного життя нашого регіону, шукалися шляхи вирішення проблем за участі представників експертного середовища. Вважаю, що цей проєкт — хороший впевнений крок у даному напрямку. Сподіваюся, що проєкт матиме продовження, можливо у новому форматі, як майданчик для експертної спільноти Чернігівщини, — зазначає Андрій Подвербний.

Проєкт довів, що суспільний запит на якісну аналітику та відкриті обговорення ключових проблем Чернігівщини залишається високим. Завдяки активній взаємодії з глядачами та залученню експертів вдалося не лише висвітлити важливі теми, а й сприяти формуванню експертного середовища в регіоні. Це свідчить про необхідність подальшого розвитку подібних ініціатив.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2025 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/