Пятница, 27 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Тренер «Десни»: «Шахтар» закономірно переміг, бо переважав у класі»

У виїзному матчі тринадцятого туру Чемпіонату України в Прем’єр-лізі 30 жовтня на футболістів чернігівської «Десни» очікував дуже серйозний суперник – донецький «Шахтар».

Матч розпочався із тотальної переваги «гірників», які на 8-й хвилині відкрили рахунок. Бразильський захисник «Шахтаря» Додо виконав передачу на свого ізраїльського одноклубника Манора Соломона, який і відправив м’яч у ворота гостей.

Втім на 23-й хвилині чернігівські футболісти під час контратаки зрівняли рахунок. Владлен Юрченко зробив вивірену передачу на Дениса Безбородька, який стрімким ривком втік від захисників «Шахтаря» і філігранним ударом зробив рахунок у матчі нічийним.

Проте рівновага протрималася недовго. Через три хвилини півзахисник донеччан Георгій Судаков відмінним ударом із-за меж карного майданчика вивів «гірників» вперед.

У другому таймі футболісти «Шахтаря» продовжували володіти територіальною та ігровою перевагою, і як наслідок, забили третій гол. Бразильський гравець господарів поля Тете обвідним ударом зробив рахунок 3:1. А через хвилину «сіверяни» грубо помилилися в захисті, чим і скористався бразилець Фернандо, зробивши рахунок розгромним – 4:1.

Після гри головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь зазначив: «Донецький «Шахтар» закономірно переміг, адже мав велику перевагу у грі. Проти гірників дуже складно грати, бо вони переважають нас у класі».

Отже, після поразки від донецького «Шахтаря» з рахунком 4:1, «Десна» продовжує перебувати на дев’ятій сходинці у турнірній таблиці. Лідирує київське «Динамо», друге місце у донецького «Шахтаря», замикає трійку полтавська «Ворскла».

Наступний матч чернігівська «Десна» проведе 7 листопада на виїзді проти ФК «Львів».