Воскресенье, 24 ноября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Погляд із Чернігова. Росію можна зупинити лише силою!


UkrainЩоб упевнено дивитися в майбутнє, треба добре знати минуле. Враховуючи нинішнє військово-економічне напруження між Росією та всім світом, доцільно поставити питання: а чи була Росія у всі часи миролюбною і толерантною із сусідами та світом? Не треба забувати, що Росія походить від Золотої орди, а не від Русі. Довготривале татаро-монгольське іго генетично і психологічно вплинуло на формування поглядів, звичок і політичної думки тих народів, які населяли тоді простір Московії.

Пізніше, в 1700-их роках, царем Московії Петром І було штучно надано назву своїй державі Росія (наголошую — не Русь). Та й узагалі вживання слова Русь відносно Росії невірне і в основному використовується для розпалювання міжнаціональної ворожнечі та паплюження історії України. Бо саме Україна була і є Руссю, навіть краще говорити Україна-Русь.

Крім того, в ті ж 1700-ті роки раптом з’являється, ніби падає з неба, нація росіян. Хоча фактично такої назви племен чи народностей і близько не було на території Московщини. Отже, і нація штучно вигадана.

Тепер про відносини між Україною-Руссю і Росією. Якщо коротко, то вони ніколи не були братніми — від Андрія Боголюбського до Путіна. І не тільки відносини. Постійно забиралася земля України і включалась до складу Росії (чи то за царизму, чи за часів СРСР, чи нинішні події в Криму). Та це й не дивно, адже і Золота орда займалася тим самим. Росія анексувала в багатьох країнах території так званих «ісконно русскіх зємєль» — від Фінляндії до Японії.

Причому в цій імперії зла (як влучно назвав її Р. Рейган) залишився потяг на Захід, як і в Золотої орди. Дивлячись із тих далеких століть і аж до цього часу бачимо, що Росія завжди нарощувала озброєння і була агресивною по відношенню до своїх сусідів у першу чергу. Крім того, вона завжди мріяла про світове панування.

У загарбанні земель Росія завжди користується простою формулою: мова–нація–держава–економіка. Саме цю формулу ігнорують. Але ж без мови нема і нації, і держави. Світ складається таким чином, що кожна нація збудувала свій будинок — державу. І всі ці фактори настільки пов’язані між собою, що, порушивши одне, розвалюється все. Росія ж саме цим і користується.

Вона попереду пускає мову — ЗМІ , книги, газети, канали ТБ. Коли вона вкорінюється, то починається проникнення мови в навчальні заклади та державні структури. А затим іде наступ на існування корінної нації за принципом: якщо людина розмовляє російською, то вона більше російська, аніж член корінної нації. Тобто, за логікою, російська мова вища, ніж мова корінного населення. А це вже відвертий нацизм. Однак російська сторона називає нацистами саме корінну націю, а не себе.

Як бачимо, таким чином російські нацисти сіють смуту, невдоволення, налаштовуючи населення проти влади, бо негаразди і проблеми можна завжди знайти. І залишається тільки дочекатися влучного моменту, щоб ввести війська з метою нібито захисту отого російськомовного населення. Таким чином у корінної нації забирається не тільки мова, а й територія, підприємства, влада.

Навіть коротко оглянувши історію і методи підготовки та проведення воєн, можна зробити висновок: Росія — це держава з нацистським режимом, і вона ніколи не змінювала і не змінить свій режим, бо він генетично вродився і закріпився. Звичайно, в їхньому суспільстві є і здравомислячі та порядні люди, але, на жаль, їх меншість і вони ніколи не прийдуть до влади.

Тому висновки, на мій погляд, такі:

1. Росія збудувала на своїй території фашистський режим і є загрозою для миру на всій планеті.

2. Усі країни світу повинні ізолювати Росію і уважно стежити за її військовими намірами.

3. Якщо Україна вступить до ЄС, то вона повинна вступати і в НАТО.

4. Зменшити обсяги торгівлі з Росією та шукати інші ринки збуту. Наша промисловість повинна якнайменше залежати від Росії.

5. Створити повноцінні кордони та надійну систему оборони.

6. Мати у складі ЗСУ полки миттєвого реагування у різні напрямки.

7. Відновлювати ядерну зброю не варто — це дуже дорого і її навряд чи хтось використає. А от високоточні та крилаті ракети дуже доцільні.

8. Зміцнити систему ППО.

9. Зменшити повітряні коридори для російської авіації.

10. Розширювати своє виробництво, щоб наші громадяни не їздили в Росію на заробітки. Ввести візовий режим із Росією.

11. Перетворити Чорне та Азовське моря в моря миру.

12. Створити військовий союз із США.

13. Частина німецьких збройних сил повинна дислокуватися на території України, щоб захистити Німеччину. Те ж саме стосується Франції. Тому що на території України буде йти боротьба за долю всієї Європи, а може, і світу. І це боротьба не 2014 року, а довга, бо фашистські замашки швидко не зникають. Тільки сила України разом із військами Європи та США спроможна дати відсіч агресору.

14. Крим Росія не віддасть, адже це відмінний військовий плацдарм для флоту та авіації.

15. Україні доводиться сподіватися тільки на свої власні сили, бо Європа і США не готові надавати нам збройний захист.

16. Територію Чернігівського полку зв’язку (яку начебто продали) треба терміново повернути в державу і розмістити на цій базі хоча б мотострілецький полк. Пусткою стоїть і аеродром колишнього Чернігівського училища льотчиків, хоча має дуже вигідне стратегічне розташування. Поставити тут хоча б пару літаків, аеродромну службу, навігацію, оборону. А потім нарощувати кількість бойових літаків. Чому цього не роблять? Чому небо над Черніговом беззахисне?

Я думаю, боротьба буде довгою і страшною. У разі загрози капітуляції Путін ладен застосувати і ядерну зброю, бо це ж колишній кагебіст, вихований нацистською державою.

Так що нинішній поділ світу реальний і ретельно спланований, тому всім країнам треба підійти до цього питання дуже серйозно. Третя світова війна на порозі. Зупинити її можна тільки силою, якої в Україні сьогодні, на жаль, недостатньо.

Віталій БАЖАН, м. Чернігів


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/