Суббота, 23 ноября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Піротехніки у Чернігові працюють без вихідних

Піротехніки у Чернігові працюють без вихідних


Рятувальники з Луганщини допомагають розміновувати Чернігів і знешкоджують вибухонебезпечні снаряди.

Два тижні тому вони приїхали до Чернігова з Лисичанська і проведуть тут скільки потрібно часу. Про це Суспільному розповів Вадим Федькін, заступник начальника частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування міста Лисичанськ. Що робити, якщо виявили снаряд на вулиці і скільки їх у місті — далі у матеріалі.

Церква Різдва Христового у Чернігові. На подвір’ї двигун залпового вогню «Ураган», а поблизу касетні снаряди.

«Їх знаходимо скрізь, це у житлових будинка, є де в самому будинку, у дворах будинків, і промзони, вони є скрізь», — говорить Артем Кузуб, начальник відділення підводного розмінування.

У Чернігові працюють піротехніки

Артем Кузуб

За останню добу рятувальники 10 разів виїжджали для знешкодження боєприпасів, що не розірвались. Скільки всього снарядів лежить на вулицях міста в Чернігові наразі цифри немає, каже Артем Кузуб. Вони ведуть облік викликів людей, які знаходять боєприпасі, і виїжджають на ліквідацію. Цей — небезпеки вже не несе.

У Чернігові працюють піротехнікиУ Чернігові працюють піротехніки

«При їх виявленні їх не потрібно брати і переносити, якщо він прилетів, впав і лежить ви телефонує на службу 101, ми приїжджаємо, дивимося, вилучаємо і транспортуємо. На даний час є великий обсяг роботи, ті заявки, які приходили нам раніше, вони були у районах, куди в нас не було доступу. Тепер ми виїжджаємо на окраїни міста і працюємо там».

На околиці Чернігова чернігівські рятувальники спільно з рятувальниками з Лисичанська вилучають двигун «Урагану». Навколо обстежують територію. А сам двигун транспортують в спеціальний автомобіль. Працюють кожного дня без вихідних.

У Чернігові працюють піротехнікиУ Чернігові працюють піротехніки

«Поки буде потрібна допомога місту, ми будемо працювати. Кожен день знаходимо по 5-6 одиниць», — пояснює Вадим Федькін, заступник начальника частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування.

Безпосередньо — у відеосюжеті:

Джерело: Суспільне


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/