Понедельник, 25 ноября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Освіта у Чернігові стане престижною: потяг до знань стимулюватимуть

Освіта у Чернігові стане престижною: потяг до знань стимулюватимуть


Під час чергової сесії Чернігівської міськради депутати підтримали зміни до програми розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017—2021 роки.

Депутати затвердили у новій редакції підпрограми «Педагогічні працівники», «Обдарована дитина», Положення про нагородження грошовими преміями Чернігівської міськради керівників закладів освіти міста Чернігова на 2017—2021 роки, Положення про призначення і виплату персональних (іменних) стипендій талановитим і обдарованим учням м. Чернігова на 2017—2021 роки. Ці зміни, зокрема, передбачають удосконалення системи стимулювання інтелектуально та творчо обдарованих учнів, педагогічних працівників, які з ними працюють, сприяння якісному супроводу освітнього процесу.

«Ми підтримуємо позитивні зміни до програми розвитку освіти, оскільки вони стимулюватимуть школярів досягати вагомих результатів на предметних олімпіадах, різноманітних конкурсах і змаганнях, гідно представляючи рідне місто», — зазначив депутат міськради Віктор Бистров.

Водночас, представники деяких фракцій не підтримали рішення про призупинення навчального процесу у школі №10. Традиційно засідання сесії розпочалося із дискусії з представниками батьківського комітету, які відстоюють свій навчальний заклад. Віктор Бистров зауважив, що заклад має бути відремонтований і залишитися в освіті.

«Це штучна ситуація. Приводом закриття школи №10 стала необхідність виконання ремонтних робіт, а зараз представники влади говорять про недоцільність їх проведення. Тож необхідною є ревізія стану приміщень закладів освіти, аби в подальшому уникнути їх закриття з різних приводів», — наголосив депутат міськради.

Крім того, під час спілкування із міським головою Віктор Бистров також озвучив проблемне питання для частини педагогічних працівників Чернігова – внаслідок відсутності поділу класів на групи при вивченні іноземних та української мов, багато педагогів вимушені працювати на неповну «ставку», що у подальшому позначиться на відсутності субсидій і повноцінного пенсійного стажу.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/