Четверг, 21 ноября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Міжрегіональна конференція підприємців деревообробної галузі відбулась у Чернігові

Міжрегіональна конференція підприємців деревообробної галузі відбулась у Чернігові


У Чернігові відбулася міжрегіональна конференція серед підприємців деревообробної галузі. Понад півсотні учасників взяли участь у дводенному стаді-турі.

Команда ГО «Розвиток бізнес сектору України» реалізовує національний проєкт, мета якого сприяти відновленню економіки країни у прифронтових регіонах. Діяльність реалізують при підтримці проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

Спершу підприємці мали змогу поспілкуватися з колегами в галузі та відвідати підприємства, де працюють з деревом на Чернігівщині, зокрема, побачили виробництво дитячих меблів, лісопильне та стругальне виробництво та виробництво фанери та шпону.

Сьогодні, 23 листопада, у Чернігові відбувається конференція «Розвиток деревообробної галузі на деокупованих територіях: проблеми та шляхи вирішення».

Підприємці, представники центральної регіональної влади та експерти обговорили проблематику розвитку деревообробної галузі в умовах війни, а також розглянули програми підтримки та можливості для малого і середнього бізнесу у сфері деревообробного виробництва.

«Ми запрошуємо експертів, які можуть розповісти про державні й грантові програми в допомозі бізнесу. І це реальні інструменти, якими можуть скористатися наші учасники», — прокоментувала керівниця проєкту Леся Круп’як.

Захід підтримали представники Міністерства економіки країни, обласної влади ТПП та бізнесу. А також представники ДУ «Офісу з розвитку підприємництва та експорту», ДП «Ліси України», Державного агентства лісових ресурсів України, тощо. Конференція відбувалася дуже жваво, було багато запитань від підприємців, адже кожен стикнувся з тими, чи іншими проблемами.

«Цей захід ми вважаємо досить важливим, і важливо те, що спільнота звертає увагу на розвиток бізнес-середовища у деокупованих прифронтових територіях. На жаль, після широкомасштабного вторгнення Чернігівщина досить сильно постраждала. Ви мали змогу бачити Чернігів тепер, у березні-квітні 2022 року — це місто було зовсім не таким. Це були жахливі кадри. Понад 12 тисяч об’єктів зазнали, тією чи іншою мірою руйнувань, або були повністю знищені, це також стосується і підприємств. Але зараз Чернігівщина поступово відновлюється. Це стосується як інфраструктури, будинків громадян, приватного сектору, так і поступово відновлюється активність бізнесу», — зазначив Костянтин Мегем, перший заступник голови Чернігівської ОВА.

Він додав, що бізнес Чернігівщини опинився в логістичному тупику.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2024 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/