Среда, 18 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Кудрівські футболісти з Чернігівщини зіграли внічию з лідером Чемпіонату України

Свій домашній матч шостого туру Чемпіонату України з футболу у Першій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели 11 вересня в місті Буча на стадіоні «Ювілейний» проти лідера групи «Б» — СК «Полтава».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

З дебютних хвилин матчу обидві команди почали діяти досить активно, почергово проводячи швидкі атаки. Втім, в середині першого тайму, гра перейшла у спокійне русло і команди пішли на перерву за нульового рахунку.

В другому таймі малюнок гри не змінився, команди грали досить обережно, гольових моментів було небагато. Як наслідок, гра завершилася «сухою» нічиєю.

Отже, після нічийного результату і матчі СК «Полтава» з рахунком 0:0, футболісти ФК «Кудрівка» продовжують перебувати на четвертій  сходинці у групі «Б», а полтавські футболісти — зберігати лідерство.

У  групі А лідирує  волочиський «Агробізнес».

Матч сьомого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Кудрівка» проведе 16 вересня на виїзді проти ФСК «Маріуполь».