Четверг, 19 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Кудрівські футболісти з Чернігівщини виривають перемогу на останній хвилині

3 серпня матч першого етапу Кубку України футболісти ФК «Кудрівка» провели на виїзді в Бучі проти вишгородського «Діназа».

Слід зазначити, що нещодавно вишгородську команду очолив колишній наставник чернігівської «Десни» — Олександр Рябоконь. Також в «Діназі» грають троє колишніх «сіверян» — Євген Чепурненко, Єгор Картушов та Сергій Старенький.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Вже на 10-й хвилині матчу футболісти з Чернігівщини відкрили рахунок у матчі. Валерій Рогозинський виконав з лівого флангу навісну передачу і Андрій Сторчоус ударом головою спрямував м’яч у ворота суперника.

Не зважаючи на територіальну та ігрову перевагу, футболістам із Київщини вдалося відігратися лише наприкінці першого тайму. Захисники гостей грубо помилилися біля лінії власного карного майданчика, втративши м’яч. Помилкою скористався Сулейман Сейтхалілов, який сильним ударом відновив рівновагу у зустрічі.

У другому таймі обидві команди по черзі проводили обопільні атаки, втім забити нікому не вдавалося. Лише на останній хвилині матчу кудрівським футболістам вдалося вирвати перемогу. Ілля Чередниченко з правого флангу виконав навісну передачу на Олександра Євтушенка, той скинув на Валерія Рогозинського, який сильним ударом зблизька зробив рахунок 1:2.

Отже, після мінімальної перемоги з рахунком 1:2 над вишгородським «Діназом», ФК «Кудрівка» виходить до другого етапу Кубку України. Про свого суперника кудрівські футболісти дізнаються пізніше.