Воскресенье, 29 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Кудрівські футболісти з Чернігівщини перемогли суперників із Тростянця

Матч дев’ятнадцятого туру Чемпіонату України у Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели 23 листопада 2023 року в місті Чернігові проти ФК «Тростянець».

Матч проходив в Чернігові, тому що місто Тростянець знаходиться поблизу кордону з державою-агресором і є загроза життю та здоров’ю футболістів.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоча на початку матчу і виникли проблеми з трансляцією, відомо, що на старті гри рахунок відкрив нападник ФК «Кудрівка» Данило Гармаш.

На 35-й хвилині футболісти із Чернігівщини подвоїли рахунок. Євген Чепурненко виконав штрафний удар, воротар суперника відбив м’яч перед собою, але Віктор Берко вправно зіграв на добиванні.

З початком другого тайму футболісти із Тростянця кинулися відіграватися і на 66-й хвилині скоротили рахунок до мінімуму. Євген Проданов, скориставшись помилками кудрівських футболістів, відправив м’яч повз воротаря номінальних гостей.

Втім, через шість хвилин кудрівці забили втретє. Євген Чепурненко шедевральним ударом зі штрафного, з далекої відстані, увігнав м’яч під стійку воріт «Тростянця».

Отже, після перемоги з рахунком 1:3 над ФК «Тростянець» кудрівські футболісти закріплюються на шостій сходинці у турнірній таблиці. Лідирує у Другій лізі київська «ЮКСА». Хоча в турнірній таблиці можливі зміни, через те, що основні матчі відбудуться 24 листопада.

В наступному матчі двадцятого туру, який має відбутися після зимової перерви 23 березня 2024 року футболісти ФК «Кудрівка» будуть вихідними, а у двадцять першому – зіграють 30 березня на виїзді проти київського «Локомотива».

Результати матчів 19 туру:

ФК «Тростянець» — ФК «Кудрівка» 1:3.

«Нива» (Вінниця) – «Рух-2» (Львів) 2:1

«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) — «Реал Фарма» (Одеса) 1:0.

«Металург-2» (Запоріжжя) — «Кремінь-2» (Кременчук) » матч відбудеться 24 листопада.

«Локомотив» (Київ) – ФК «Звягель» матч відбудеться 24 листопада.

«ЮКСА» (Київ) — «Карпати-2» (Львів) матч відбудеться 24 листопада.