Четверг, 19 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Кудрівські футболісти вибули із боротьби за Кубок України

Свій домашній матч третього попереднього етапу Кубку України футболісти ФК «Кудрівка» провели 22 серпня в Бучі на стадіоні «Ювілейний» проти тарасівської команди «ЮКСА».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Слід зазначити, що 8 серпня ці команди зустрічалися в першому турі Чемпіонаті Україні, тоді з рахунком 0:1 перемогли футболісти із Київщини.

В першому таймі футболісти із Тарасівки володіли ініціативою і на 29-й хвилині вийшли вперед. Кудрівські футболісти пропустили швидку контратаку гостей і бразильський півзахисник тарасівців Габріель Гоуларт відкрив рахунок у зустрічі.

В другому таймі пропала трансляція на кудрівському клубному ютуб-каналі, і відновилася лише на 75-й хвилині матчу, коли рахунок на табло був 0:4 на користь «ЮКСИ». Втім, відомо, що на 57-й та 63-й хвилинах голи у ворота кудрівців забив бразильський легіонер Гонсалвеш, а на 72-й Роман Дебелко завершив розгром.

Отже, після поразки з рахунком 0:4 від тарасівської команди «ЮКСА», ФК «Кудрівка» вибуває з боротьби за Кубок України і повністю зосередиться на іграх Чемпіонату України.