У двадцятому турі Чемпіонату України з футболу в Прем'єр-Лізі кудрівські футболісти з Чернігівщини свій домашній матч провели 14 березня у Рівному проти місцевого «Вереса». Поєдинок відбувся на стадіоні «Авангард».
На матч проти рівнян футболісти з Чернігівщини вийшли у послабленому складі. Через застуду не змогли зіграти Олександр Козак, Денис Світюха та Андрій Сторчоус.
Перед початком матчу всі учасники та глядачі вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час бойових дій російсько-української війни.
Перший тайм минув у спокійному темпі, а гравці обох команд діяли на рівних. На 42-й хвилині футболіст із Кудрівки Антон Глущенко забив м’яч, але після перегляду повтору арбітрка Софія Причина зафіксувала гру рукою й скасувала гол.
У другому таймі хід гри залишався незмінним — команди продовжували показувати рівний футбол. Наприкінці поєдинку гравці «Вереса» пожвавилися, намагаючись вирвати перемогу, але кудрівські «яструби» впевнено стримали натиск суперників.
Після нульової нічиєї 0:0 з рівненським «Вересом» кудрівські футболісти піднялися на одинадцяту сходинку турнірної таблиці, а лідерство в Чемпіонаті знову повернула собі черкаська команда «ЛНЗ».
У двадцять першому турі Чемпіонату України Прем’єр-ліги футболісти ФК «Кудрівка» 18 березня зіграють на своєму полі проти житомирського «Полісся».
Результати матчів 20 туру:
ФК «Кудрівка» — «Верес» (Рівне) 0:0.
СК «Полтава» — «Карпати» (Львів) 0:4.
«Динамо» (Київ) — «Оболонь» (Київ) 2:1.
ЛНЗ (Черкаси) — ФК «Олександрія» 2:0.
«Полісся» (Житомир) – «Кривбас» (Кривий Ріг) 2:0.
«Епіцентр» (Кам’янець-Подільський) — «Рух» (Львів) матч відбудеться 15 березня.
«Колос» (Ковалівка) — «Зоря» (Луганськ) матч відбудеться 15 березня.
«Шахтар» (Донецьк) — «Металіст 1925» (Харків) матч відбудеться 15 березня.
Олександр Молибога, спеціально для видання bilahata.net





