8 червня на стадіоні «Чернігів Арена» відбувся перший матч плей-офф за вихід до Першої ліги. ФК «Чернігів» приймав запорізький «Металург», який посів шосте місце у групі «Вибування» Першого дивізіону.
Перед початком поєдинку всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.
Слід зазначити, що через дискваліфікацію головного тренера ФК «Чернігів» Валерія Чорного, діями «тигрів» керував його асистент – Андрій Поляниця.
В першому таймі футболісти обох команд високих швидкостей не демонстрували, так як на дворі стояла 30-градусна спека. Незважаючи на погодні умови та на рівний початок гри, рахунок у матчі відкрили господарі поля. На 15-й хвилині Єгор Шалфєєв, ударом головою, замкнув навісну подачу Максима Сердюка.
Після забитого голу команди продовжували грати на рівних. Втім, на 42-й хвилині чернігівці забили другий гол. Андрій Новіков виконав майстерну передачу на Джіліндо Безгубченка, який, ударом під дальню стійку, зробив рахунок – 2:0.
У другому таймі було багато боротьби, ігрових зіткнень та грубої гри. В одному із таких зіткнень серйозного ушкодження зазнав захисник чернігівської команди Павло Шушко. Проте, «тигри» впевнено контролювали хід гри, і на 81-й хвилині забили третій гол. Гравець «Металурга» Дмитро Костюченко у власному карному майданчику збив чернігівця Дмитра Сахна, і арбітр матчу Максим Фірсов призначив пенальті. Вирок бездоганно виконав штатний пенальтист «тигрів» Анатолій Романченко, поставивши остаточну крапку у зустрічі.
Отже, після впевненої перемоги з рахунком 3:0, ФК «Чернігів» 12 червня зіграє гостьовий матч відповідь у місті Запоріжжя. Саме там і визначиться доля перепустки до Першої ліги.
Пряму путівку до Першого дивізіону вибороли футболісти команди «Пробій» із міста Городенка (Івано-Франківська область). Хмельницьке «Поділля» зберегло прописку у Першій лізі, перемігши за сумою двох матчів дубль ковалівського «Колоса».
Олександр Молибога