Воскресенье, 23 июня 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футболісти з Кудрівки продовжують перемагати на Чемпіонаті України

6 жовтня матч одинадцятого туру Чемпіонату України в Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели на виїзді в селі Кочубіївка Черкаської області на стадіоні «Базис» проти дубля запорізького «Металурга».

Гра розпочалася зі вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

В першому таймі кудрівські футболісти заволоділи територіальною та ігровою перевагою і на 18-й хвилині вийшли вперед. Запоріжці порушили правила поблизу власного карного майданчика. Євгеній Чепурненко виконав навісну передачу і Денис Скепський ударом головою відкрив рахунок у зустрічі.

У другому таймі футболісти із Чернігівщини подвоїли рахунок. На 63-й хвилині гравець господарів поля Дмитро Костюченко у власному карному майданчику збив Мирослава Сердюка і арбітр матчу Максим Скрипник призначив пенальті, яке впевнено реалізував Євгеній Чепурненко.

«Металурги» прагнули відігратися, втім їм вдалося забити лише гол престижу. Тимофій Хуссін реалізував одинадцятиметровий штрафний удар, який призначив арбітр, після того, як кудрівський гравець Павло Щедраков порушив правила проти Володимира Близнюка.

Отже, після перемоги над дублем запорізького «Металурга» з рахунком 1:2, кудрівські футболісти перебувають на шостій сходинці у турнірній таблиці. Лідирує в Другому дивізіоні мирівська «Дружба».

Матч дванадцятого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Кудрівка» проведе 11 жовтня вдома проти команди ФК «Звягель» із Житомирщини.