Суббота, 21 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футболісти з Чернігівщини зрівняли матч на останній хвилині зустрічі

Матч Чемпіонату України з футболу у Першій лізі кудрівські футболісти провели 21 вересня на Сосниччині проти харківського «Металіста 1925». Гра відбулася на стадіоні «Кудрівка-Арена». Цього дня Кудрівка відзначала День села, саме до цієї дати й було приурочено відкриття реставрованого стадіону.

Перед початком поєдинку всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Слід зазначити, що на початку сезону харківську футбольну команду очолив нідерландський фахівець Патрік ван Леувен, який приводив луганську «Зорю» до бронзових медалей Чемпіонату України у сезоні 2022/2023. Після цього успіху ван Леувен короткий проміжок часу був головним тренером гранда українського футболу — донецького «Шахтаря», а зараз тренує «Металіст 1925».

Майже весь перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі. Проте на 36-й хвилині матчу харків’яни відкрили рахунок. Владлен Юрченко, скориставшись метушнею у карному майданчику господарів поля, проштовхнув м’яч у ворота кудрівської команди.

У перерві матчу президент ФК «Кудрівка» Роман Солодаренко привітав футболістів, уболівальників та всіх присутніх з Днем села. Особливі слова вдячності Роман Васильович висловив  воїнам Збройних Сил України, які на фронтах російсько-української війни відстоюють Незалежність нашої держави.

У другому таймі футболісти з Чернігівщини прагнули відігратися, але харків’яни впевнено діяли у захисті. Все ж таки на останній доданій хвилині матчу кудрівським футболістам вдалося зрівняти рахунок. Дмитро Коркішко виконав навісну передачу зі штрафного у карний майданчик гостей, м’яч після серії рикошетив потрапив до Артема Лєгостаєва, який сильним ударом увігнав шкіряну кулю у ворота суперника.

Отже, після нічиєї з рахунком 1:1 в матчі з харківським «Металістом 1925», футболісти ФК «Кудрівка» піднімаються на четверту сходинку у групі «Б». На першу сходинку турнірної таблиці вийшла тарасівська «ЮКСА».

В групі А лідирує  волочиський «Агробізнес».

В матчі дев’ятого туру Чемпіонату України в Першій лізі  футболісти ФК «Кудрівка» будуть вихідними, а 4 жовтня в десятому турі зіграють в гостях проти тарасівської команди  «ЮКСА».