Пятница, 27 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футболісти з Чернігівщини та Київщини зіграли внічию

Свій домашній матч другого туру Чемпіонату України з футболу у Першій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели 18 серпня в Бучі на стадіоні «Ювілейний» проти вишгородського «Діназа».

Слід зазначити, що нещодавно вишгородську команду очолив колишній наставник чернігівської «Десни» — Олександр Рябоконь. Також в «Діназі» грають п'ять колишніх «сіверян» — Євген Чепурненко, Єгор Картушов, Сергій Старенький, Ілля Коваленко та Владислав Огіря.

Нагадаємо, що ці команди зустрічалися в першому попередньому етапі Кубку України, тоді з рахунком 1:2 перемогли футболісти з Чернігівщини.

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Перший тайм проходив в рівній боротьбі, футболісти обох команд багато комбінували в центрі поля, а гольових моментів зовсім не було.

У другому таймі малюнок гри не змінився, команди продовжували грати досить обережно. Наприкінці поєдинку кудрівський футболіст Нікіта Тепляков дальнім ударом міг вирвати перемогу, але м’яч влучив у поперечину воріт «Діназа».

Отже, після «сухої» нічиєї з вишгородським «Діназом», футболісти ФК «Кудрівка» перебувають на останній, дев’ятій сходинці у групі «Б», на першій – сумська «Вікторія»

В  групі А лідирує  волочиський «Агробізнес».

Матч третього туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Кудрівка» проведе 26 серпня вдома проти запорізького «Металурга».