Суббота, 28 сентября 2024   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Футболісти з Чернігівщини перемогли львів'ян з рахунком 3:2

Матч 14-го туру Чемпіонату України в Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка», провели 22 жовтня в гостях проти дубля львівських «Карпат».

Хоча в першому таймі обидві команди і демонстрували рівну гру, першими відкрили рахунок гості.

На 29-й хвилині Дмитро Кулик, здійснивши стрімкий рейд, спрямував м’яч у ворота львів’ян.

У другому таймі гравцям «Карпат» вдалося зрівняти рахунок. На 51–й хвилині матчу гравець із Кудрівки Кирило Коваленко у власному карному майданчику зіграв рукою і арбітр зустрічі Віталій Соловйов призначив пенальті, яке впевнено реалізував Артур Шах.

Але вже за дві хвилини футболісти з Чернігівщини вийшли вперед вдруге. Львів’янин Кирило Матвєєв порушив правила на лінії власного карного майданчика, тож арбітр матчу призначив небезпечний штрафний. Євген Чепурненко майстерним ударом відправив м’яч у самісіньку «дев’ятку» «Карпат».

Господарі поля прагнули відігратися і на 72-й хвилині їм це вдалося. Вадим Сидун замкнув головою навісну передачу львів’ян.

Все ж таки футболістам із Кудрівки вдалося вирвати перемогу. Євген Чепурненко на 79-й хвилині виконав передачу у карний майданчик «Карпат» і Данило Гармаш ударом головою, поставив фінальну крапку у зустрічі.

Отже, після перемоги над дублерами львівських «Карпат» з рахунком 2:3, кудрівські футболісти піднімаються на п’яту сходинку у турнірній таблиці. Лідирує в чемпіонаті мирівська «Дружба».

Матч п’ятнадцятого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Кудрівка» проведе 28 жовтня вдома дубля львівського «Руху».

Результати матчів 14 туру:

«Карпати-2» (Львів) — ФК «Кудрівка» 2:3.

«Рух-2» (Львів) – «Дружба» (Мирівка) 0:1.

«Скала 1911» (Стрий) — ФК «Звягель» 1:3.

ФК «Тростянець» — «ЮКСА» (Київ) 0:3.

«Нива» (Вінниця) — «Реал Фарма» (Одеса) 2:0.

«Локомотив» (Київ) – «Кремінь-2» (Кременчук) 3:1.

«Металург-2» (Запоріжжя) — «Васт» (Миколаїв) матч не відбувся.

Матч між дублем запорізького «Металурга» та миколаївського «Васта» не відбувся, так як керівництво команди із міста Миколаїв завило про зняття команди з Чемпіонату.